Naruto Help!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto Help!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Саске и Сакура

Go down 
АвторСъобщение
rozovozajche
Модератор
Модератор
rozovozajche


Брой мнения : 593
Reputation : 5
Points : 6267
Registration date : 22.04.2009

Саске и Сакура Empty
ПисанеЗаглавие: Саске и Сакура   Саске и Сакура Icon_minitimeПет Май 01, 2009 6:51 am

Фен фика не е мой.

1 глава:

В селото Коноха изпитите за АНБУ преминаха и от успелите кандидати бяха Сасуке Учиха и Наруто Узумаки.
В деня след преминаването им , трябваше да ги разделят на отбори по 3-ма във всеки.
-Отбор 1:Шикамару,Темари и Неджи.-извика разпределящият ги.-Отбор 2:Гаара,Лий и Хината.Отбор 3:Киба,Чоджи,Канк’ро.И отбор 4:Наруто и Сасуке!
-Ама...чакаите малко!!!Нали трбва да сме по 3-ма?-Скочиха Наруто и Сасуке след учителя.
-Да,така е.-отвърна той.-Тя ще доиде утре.
-Каквоооо?!Момиче...но ние...ние сме много добри,а тя е момиче!
-Оооо,повярвайте Тя е по добра от вас двамата взети заедно!!!
Когато двамата се прибираха(те живеят в една сграда на различни етажи)обсъждаха кое е това по добро и от тях момиче.Така и не намериха отговор на въпросо си, и нямаше как.
Когато осъмна и двамата с нетърпение чакаха чудатото момиче да се появи.На вратата се почука и Наруто и Сасуке едновременно отвориха вратата.Беше някакъв портиер с писмо в ръката си.Непознатият промълви:
-Вие сте Наруто Узумаки и Сасуке Учиха на 16 години,нали?
-Да,ние сме.-отговориха в един глас те.
Той им даде писмото и напусна сградата.
За малко да се избият,но момчетата успяха да прочетат писмото.То беше покана от Цунаде за посрещането на съотборничката им. Те веднага се преоблякоха и надминавайки портиера,изхвърчаха при Хокагето.
Момичето вече беше там и разговаряше с Цунаде относно това,къде ще живее.Когато двамата младежи нахлуха при тях бяха заслепени от красотата на дамата.
-Аз съм Сасуке Учиха.
-А аз Наруто Узумаки.
-Здравейте...аз съм Сакура Харуно,приятно ми е.-каза момичето.
-Ооо...удоволствието е наше,нали Наруто.-отвърна Сасуке-кън.
-Разбира се!-каза синеокото момче.
-Е,Сакура...те ще ти помогнат с багажа...
Наруто и Сасуке изтърваха куфарите когато Хокагето продалжи -...все пак ще живееш с тях!!!...
Върнете се в началото Go down
 
Саске и Сакура
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Срещата на наруто със саске
» Дневниците на Сакура
» Къщата на Сакура
» Koя ви е любимата Сакура двойка?
» Къщата на Наруто и Сакура

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Help! :: Друго :: .:*Интересно и забавно*:-
Идете на: