Naruto Help!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto Help!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дневниците на Сакура

Go down 
АвторСъобщение
rozovozajche
Модератор
Модератор
rozovozajche


Брой мнения : 593
Reputation : 5
Points : 6267
Registration date : 22.04.2009

Дневниците на Сакура Empty
ПисанеЗаглавие: Дневниците на Сакура   Дневниците на Сакура Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 2:16 am

+
----
-Четвъртък, 21 ноември - Които се смее последен, се смее наи смешно

Моята стая
Наи накрая взе че стана обяд
Напълно съм разбита

Току що видях как дъждът боквално отми едно връбче от клона, на които беше кацнало. Трябвало е да си отвори чадъра. Дори да го беше отворило, като нищо можеше да се подхлъзне на някое листо и да вземе да се блъсне в минаващата на близо катерица. Това са изненадите на живота. Такъв е моят живот, пълен с неочаквани изненади.
Ето че пак съм запокитена някаде далеч отвед Коноха, бавно и славно навлизам в Вселената на огромно шашнатите. Ама какво ми става? Влюбена съм в Саске а за мен тои е единственип и неповторим, но я го кажете на устничките ми. Достатъчно е само Наруто да ми каже "дължиш ми целувка" и те заемат боина позиция. Да, ама в бъдеще не могат да си правят каквото си решат.

12:30 Немога да се начудя защо Саске още не ми се е обадил. Да не би да го е хванала морска болест от пътуването с автобус до селото в пясъка? Или пък вече е успял да си каже приказката с Неджи и Неджи е изтърсил: - Абе Саске, вчера сички ходихме на парти и когато играхме на "бутилка - целуни, изпълни, обещаи или предизвикаи" новото ти гадже Сакура зе да се целува и натиска с Наруто. Жалко че те нямаше, да видиш как и лъсна голямото червено дупе, направо да паднеш!"
О БОЖЕ! О, ГОСПОДИ БОЖЕ БОЖИЧКО! АЗ СЪМ ШАШАВА ЧЕРВЕНОГЪЗА ЛИСИЧКА!

12:35 Добре че никои не видя как съвсем случаино целунах Наруто, така че това ще си остане таина която ще отнеса в гроба!

12:45 Ами ако Тен Тен случаино взела, че се е размислила за нещо различно от косата си и вземе че събере две и две и се раздрънка пред така нареченото си гадже Неджи? Никои не бива за забравя, че тя всъщонст е радио Тен Тен!

13:00 Бих звъннала на Тен Тен, но гледам да не се мяркам долу, защщото там е истинско царство на шантавели! Господин и госпожа Живеещиотсреща се дотътриха у нас по един милиономилиар пъти!
Добре че поне не съм единствената червеногъза лисичка на тоя свят! Наоми, нащу кученце, е бременна, въпреки че е под домашен арест от цяла една безкраина вечност. Както вече изтъкнах пред всички, които са в състояние да схванат някои съвсем простички нещица (като например мен.. и ... ъ... ами това е ... ъ... няма друго) не е редно цялата вина за бременнотста да се стоварва върху Акамару! Тои е просто едно невинно създание с космати панталонки

14:45 Слязох долу. Като си помисля колко често ми повтарят да млъкна, се чудя как сам си губила времето да се уча да говоря. Трябвало е да стана мим (евала!
Опитах се да кажа с мимики че ми трябва една петарка, но татко се престори че не разбира какво искам

14:45 отново в моята стая Господин и госпожа Живеещиотсреща довтасаха отново, но този път са си довели и видните шантавели господин и госпожа Съседи. Уф че скука! Направиха си събрание за изтезаване на кучета, обсъждат само Наоми и Акамару Le grand mystere de les pantalons! Това ми напомня че няма да е никак зле да се хвана с домашното по френски.

16:10 Обадих се на Тен Тен
Аз: Тен Тен, помниш ли когато играхме на бутилка?
Тя избухна в изтеричен смях, наи накрая попита "голям маитап беше нали? като изключим, че ме накара да си натъпча онези зеленчуци в гащите. Да знаеш че още има полепнала пръст по тях!
"Тен Тен, сега не е момента да обсъждаме гащите ти. Става въпрос за истинското десперадо."
"защо?"
"не съм се чувала със Саске и си мислех че може би.."
"Ама аз не ти ли казах вчера? тои ме помоли да ти кажа да се видите при часовниковата кула. в 6 часа!

16:30 имам време колкото да си сложа разкрасяващата маска, след това ще си сложа ролки.. накрая ще огледам цялото си тяло за да се оверя че няма никакви следи от уранготанови космаци..

17:10 Навънка е студ на кутиики и незнам какво да си облека!


17:15 иил. мама има наилонова шапка в чантата! тая жена ще добие напълно жалък вид, ако вземе да си я нахлупи! Но пък от друга страна това означава че подхожда към възраста си. Искрено се надявам това да значи че ще захвърли късите полички и ще започне да носи долно белио!
Я чакаи, това изобщо не е наилонова шапка, а чифт наилонови гащички с надпис "лисби" ииииллл, махам се от тук.

17:30 Саскенце идвам! Изобщо не си направих труда да им се обадя на наще, оставих им бележка до телефона.

18:00 Когато излязох от главната улица, забелязах че Саске ме чака краи часовниковата кула. Шмугнах се в входа на един магазин за да си понаглася цомбите и да си сложа малко гланц за устни. Освен това се пробвах да измисля нещо съвсем обикновенно, така че ако мозъкът ми вземе да се испари както обикновено става когато го видя устата ми да си свърши работата. Мисля че наи простия подхот е наи подходящ, нещо като "здрасти" мълчание и една секси усмивчица с отворени устни, а след това "откога само не сме се скивали" Суперско - малко ексцентрично, но пък ната Саске няма да забележи че мозъкът ми е забягнал на ваканция към Кипър.
Измъквам се от входа на магазина и тръгвам към него, в този момент тои ме вижда "О, небеса неземни господ върховен се е преземил"
Тои казва "Здрасти Сакура' с неговият секссимволов глас, а аз отвръщам "здрасти скив"
Скивахте ли???
Тои избухна в смях "Отначало винаги е малко сложничко човек да разбере какви ги говориш миличка" Тои стинса ръката ми и ме привлече към себе си. Бърза препратка към четвърти номер по целувачната скала (целувката продължава цели три минути без да си поемаме дъх) леле, кеф неземен. Ако мога да остана залепена за устата му завинаги, това ще бъде върховно щастие. Очевидно ще загина от глад, но поне ще съм щастлива. Ще умра от щастие. Вътрешната аз: млъкваиии!! веднага млъкваи! вътрешна вика мозъка вътрешна вика мозъка: по никакав начин не споменаваи че ти се иска да останеш залепена за устата му!!!!
Саксе: Липсвах ли ти?
"ми аха"
ама какви ги говорим? маи напално съм се смахнала! добре че Саске искаше да ми разкаже за Селото в пясъка и отидохме да ядем рамен.

16:20 Тои изглежда че няма нищо против че се е сдобил с гадже, което е кръгла глупачка , защото се наведе през масата и ме целуна! НАПРАВИ ГО ПРЕД СИЧКИ! насред ресторанта! Също като в някои френски филм. Всички ни гледаха. Това разбирасе означаваше, че трябва да се шмугна в тоалетната за да възтановя незабавно гланца за устни!

22:05 Когато стигнахме края на моята улица, казах на Саске че е по добре да не се явява пред наще заради лудницата с Акамару. Тои ме попита какво се е случило и аз обясних "Накратко Наоми е бременна и пръстът на срама е посочен към Акамару.

Със Саксе ще се видим в вторник след даскалото

22:32 Кухнята
Мама е навлякла нещо, за което си ваобразява че е секси пениоарче. Опитвам се да не обръщам внимание.
"въпреки че господин и госпожа живеещи отсреща са сигурни, че от Акамау трябва да се направи кожена чанта, този път признаха бъдещите бебенца. " - на нея маи и е доста забавно. Но пък това беше същата жена която каза "страхотно е " когато п питах да ли е излизала с двама едновременно.
Нещастният Акамару е невинна жертва на разгоненото дупе на Наоми. Това ми е за урок, да не забравям до къде води червенодупието. На мен поне ми се размина.

23:00 Заспивам
Върнете се в началото Go down
 
Дневниците на Сакура
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Саске и Сакура
» Къщата на Сакура
» Koя ви е любимата Сакура двойка?
» Къщата на Наруто и Сакура

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Help! :: Друго :: .:*Интересно и забавно*:-
Идете на: