Naruto Help!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto Help!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ~{NaRuSaKu}~

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Co0lGiRl
Модератор
Модератор
Co0lGiRl


Брой мнения : 666
Reputation : 5
Points : 6435
Registration date : 22.04.2009

~{NaRuSaKu}~ Empty
ПисанеЗаглавие: ~{NaRuSaKu}~   ~{NaRuSaKu}~ Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 3:12 pm

Щеше ми се да направя нещо по-различно и реших това да е за Нарусаку. На някои фика може да не им допадне но на мен Нарусаку ми е любимата двойка и аз харесвам фика! Пропуснах да ви кажа че фика е мой! Не го копирам от никъде.

А сега да започваме...


---------------------------------------------------
Беше хубав юнски ден и слънцето над Коноха бавно започваше да изгрява. Харуно Сакура се събуди в копринено меката си нощничка и топлите завивки на леглото ѝ. Тя стана и отиде в банята за малък душ както и да си измие зъбите. След като беше готова тя се преоблече и започна да закусва.

--------------------
Наруто Узумаки едва сега се пробуждаше от галещите го слънчеви лъчи. Синеокото момче бавно отвори очи като се вгледа в тавана.
-Да, днес ще се срещна с нея... или него...- каза той и отметна завивките си настрани.
Наруто влезна в банята като напълни ваната си и се отпусна в облекчаващо чистата вода. Без да се осъзнае той заспа там и прекара така, докато нещо не го събуди.
-Оооох, не отново... Тези съседи са толкова шумни. - оплака се той и си взе хавлията от закачалката.
След като свърши с всичко останало освен закуската той отвори хладилника и взе Рамена който беше купил във вторник. След това излезе от вкъщи.


-------------------
Сакура погледна часовника и чак сега осъзна колко е часа. Нима беше закъсняла!? Не, нищо подобно. Оставаше само една минута в която тя трябваше да дотича в офиса на Хокагето.

-----------------------
Сакура влезна в кабинета на Хокагето задъхана и изпотена. Тя вдигна главата си и видя изящното лице на Наруто. Сините му и чисти като вода очи, след това погледа ѝ се плъзна надолу. Той беше облечен с черен потник и оранжеви панталони, на които беше вързано оранжевочерното му горнище. От своя страна Наруто огледа Сакура от глава до пети като започна от лицето ѝ. Зелените ѝ очи бяха толкова красиви и невинни... Сякаш Ангел е паднал от небето. Тя беше облечена с червено потниче и поличка под която се криеше чернозеленикав къс панталон. След минути тишина Хокагето най-накрая каза:
-Наруто това е Сакура. Сакура това е Наруто. Ще се запознаете по-късно. Сега трябва да ви кажа че сте в един отбор, но проблемът е там че нямате сенсей.
-Ооо, Хокаге-сама, няма нужда да се тревожите. Сигурна съм че ще се справим и без сенсей. - усмихна се Сакура сякаш е познавала Наруто цял живот.
Тази усмивка провокира Наруто и стомаха му се сви.
"Какво е това по-дяволите?"- запита се мислено той. Но не намери отговор. Хокагето отново се обади:
-Щом така казваш Сакура. А ти Наруто какво мислиш?
-О, ами аз нямам нищо против да нямаме сенсей.
Хокагето кимна и им даде знак да излезнат от кабинета ѝ.


-------------------------------------------------
Сакура и Наруто стигнаха до някаква полянка. Там всичко беше спокойно и Наруто седна под едно дърво на сянка. Сакура седна на 2 крачки от него.
-Значи се казваш Сакура, а? Хубаво име... -каза Наруто.
-А ти Наруто... Хммммм... - каза замечтано тя. Диалога продължи:
-Твоето име не значи ли вишнен цвят?
-Да, така е. А твоята фамилия не значи ли спирала?
-Да, точно... Искаш ли у нас да те черпя нещо? Или да излезем някъде навън?
-Това среща ли ще бъде?
-Може би.
-Ами като за начало нека дойдеш у нас.
-А-аз ли?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TO BE CONTINUED
Върнете се в началото Go down
Co0lGiRl
Модератор
Модератор
Co0lGiRl


Брой мнения : 666
Reputation : 5
Points : 6435
Registration date : 22.04.2009

~{NaRuSaKu}~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~{NaRuSaKu}~   ~{NaRuSaKu}~ Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 3:53 pm

Няма да ви карам да чакате затова ще напиша 2-ра и 3-та глава star

2-ра глава...
------------------------------
Наруто беше дошъл в къщата на Сакура. Той започна да я разпитва:
-Къде са родителите ти ?
Сакура погледна на страни и каза:
-Напуснаха ме когато бях на 12.
-А сега на колко си?
-15.
-Една година по-малка от мен. -усмихна се Наруто.
-А, твоите родители къде са?
-Аз нямам. - каза Наруто като не се натъжи.
Наруто започна да разглежда къщата като се качи по стълбите и влезна в първата стая която му се наби на погледа. Да, това беше стаята на Сакура. Той влезна и видя слънчевите лъчи проникващи през прозрачните оранжеви завеси. Нощницата беше сгъната и поставена на леглото. Наруто реши да влезне навърте в стаята, но се спъна в нещо и се одари много лошо в главата на ръба на бюрото, което седеше точно пред прозореца. Сакура чи някакъв шум и се качи да види какво става. Тя виде само облятата в кръв длан на Наруто и кървящата му глава.
-Са...-той не довърши и изпадна в безсъзнание. Сакура го помести колкото можа до леглото си и го зави. След това се опита да излекува раната със своите медик способности. За щастие това проработи. Сакура отново се вгледа в Наруто и понечи да докосне челото му, за да види дали има температура, (Едва ли е било за т'ва XD) но той отвори очи.
-Са-Сакура-ч-чан...Главата ми кървеше а сега не...
-Излекувах я, но все още може да има нанесени вреди затова ще трябва да си почиваш.
-Искам да си ходя...
-Ако ще си ходиш трябва да дойда с теб. Не мога да те оставя.
-Можеш... - Наруто каза това и излезна от къщата.


----------------------------------------------------------------
Наруто се прибра и седя вкъщи 2 седмици. След това се чувстваше идеално, но... Нека видим какво става при Сакура.

----------------------------------------------------
Току-що мъж на име Какаши беше отишъл при Сакура и за малко щеше да я целуне докато изведнъж...
-Наруто-кун!
Наруто беше шокиран от гледката. Сакура знаеше какво изпитва Наруто в момента и затова не каза нищо повече.
--------------------------------------------
След дни двамата се срещнаха. Никой не проговори на другия, докато Наруто не наруши тишината.
-Няма нищо Сакура-чан. Ние и без това не сме двойка. Не трябва да се притесняваш.
Сакура кимна и се запъти към тях.

---------------------------------------------------------------
Привечер когато Луната изгряваше и Сакура беше излезнала от банята, легнала на леглото си по хавлия и бекини тя се беше унесла. Изведнъж някакво русо момче се подаде през прозореца и каза тихо:
-Сакура-чан...
Сакура се пробуди и изпусна хавлията която прикриваше голото ѝ тяло и се изчерви. Веднага се мушна под юргана и каза на Наруто:
-Наруто, излез, за да се преоблеча, моля те.
Наруто излезе и зачака.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TO BE CONTINUED...


3-та глава

------------------------------------------
Сакура беше готова и се показа през вратата.
-За какво идваш толкова късно Наруто?
-Ами днес като се срещнахме... Не знам дори как да ти го обясня... Сакура искам да ти кажа нещо.
-С-слушам Наруто-к-кун.
-Ами мисля че се влюбвам в не кой да е, а теб. Още от първия път, когато те видях се влюбих в очите ти, красотата ти, тялото ти...
-Наруто а-аз също из-изпитвам нещо к-към теб.

Наруто събори Сакура на леглото. И започна да я целува. Сакура отвори устата си и усети как езиците им се докосват бавно и нежно. Сакура свали блузката на Наруто и видя изящното му мускулесто тяло, сякаш за пръв път го е виждала.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TO BE CONTINUED...

Утре ще напиша продължението на главата.
Върнете се в началото Go down
Co0lGiRl
Модератор
Модератор
Co0lGiRl


Брой мнения : 666
Reputation : 5
Points : 6435
Registration date : 22.04.2009

~{NaRuSaKu}~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~{NaRuSaKu}~   ~{NaRuSaKu}~ Icon_minitimeНед Май 31, 2009 3:28 am

Ето още Crying or Very sad


-----------------------------------------
Но изведнъж Сакура каза:
-Не мога.
Наруто не беше изненадан. Все пак на Сакура ѝ беше за пръв път, както и на него. Не беше много сигурен какво да прави, но Сакура му каза:
-Може да останеш да пренощуваш тук, ако искаш.
Наруто се съгласи и легна на другата страна на леглото. Сакура го прегърна и усети топлината която той излъчваше.
На другия ден двамата спаха дълбоко и прегърнати. Към 12 часа обед и двамата станаха. Наруто каза довиждане на Сакура и си отиде.


------------------------------------------------------
Наруто се прибра и видя часовника.
-Как може да съм толкова тъп?!
След това излезна като светкавица.


-----------------------------------------
Наруто направо събори вратата когато влизаше.
-Ох, Наруто изплаши ме... - Сакура не беше довършила и Наруто я грабна за ръката, като я занесе до офиса на Хокагето.


------------------------------------------
И двамата влезнаха с гръм и трясък задъхани и уморени в офиса.
- Наруто, следващия път ще накарам Сакура да предава съобщенията.
-Ама Хокаге-сама ние...- Сакура запуши устата на Наруто.
-Всичко е наред Хокаге-сама.-усмихна ѝ се тя.
-Е, добреее. - въздъхна Цунаде. - Такам... Новия ви съотборник е Сай.
Този така наречен Сай току-що влезе каза:
-Йо, сладурче!- под сладурче той имаше предвид Сакура.
Наруто едва не побесня, но Сакура го спря.
Хокагето се обади:
-Е, първата ви мисия е днес. Отидете до страната на снега, за да вземете свитъка който принцесата ви е подготвила.
Всички казаха:
-Хай.(на японски означава добре, но мисля че така звучи по-добре)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TO BE CONTINUED...
Върнете се в началото Go down
rozovozajche
Модератор
Модератор
rozovozajche


Брой мнения : 593
Reputation : 5
Points : 6255
Registration date : 22.04.2009

~{NaRuSaKu}~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~{NaRuSaKu}~   ~{NaRuSaKu}~ Icon_minitimeНед Май 31, 2009 9:46 am

Фика е много хубав .Не се обиждай , но нещата между тях двамата стават много бързо .Иначе е много интересен , продължавай да пускаш глави .
Върнете се в началото Go down
Co0lGiRl
Модератор
Модератор
Co0lGiRl


Брой мнения : 666
Reputation : 5
Points : 6435
Registration date : 22.04.2009

~{NaRuSaKu}~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~{NaRuSaKu}~   ~{NaRuSaKu}~ Icon_minitimeНед Май 31, 2009 1:49 pm

OК. Ето я следващата глава.


4-та глава


---------------------------------
Беше вечер. Тримата другари намериха едно място с чисто като кристал вода и се настаниха там. Наруто отиде за да намери риба, Сакура да намери дърва за огъня, а Сай остана да пази мястото. Наруто и Сакура се върнаха. Сай запали огън и опържи рибата. Тримата се навечеряха и Наруто си легна. Сай и Сакура останаха сами. Сай започна да води разговор с нея:
-Свободна ли си красавице?
-М-моля?-каза Сакура изплашено.
-Има ли кой да ти прави компания нощем?
-Сай, п-престани. -каза Сакура раздразнено.
-Оооо, ясно. Явно харесваш Наруто.
-Сай!-извика му се тя тихо и раздразнено.
-Е, бейби искаш ли с мен?
-Категорично не!
Сай замълча. Сакура го погледна раздразнено и си легна. Сай се шмугна в палатката няколко минути след нея. Всички заспаха.
На сутринта Сакура се събуди и излезна от палатката. Нейния любим беше навън. Сакура седна до него и те започнаха да си говорят за нещо. Наруто я целуна и я заведе в неговата палатка. Там те отново започнаха да разговарят. Изведнъж Наруто я попита:
-Сакура искаш ли да ми станеш гадже?
-Наруто не е ли малко прибързано?
Наруто се замисли.
-Да, но... Добре де някой друг път.
-Добре.
След малко и Сай се събуди и всички тръгнаха да си продължат пътя.


------------------------------------------------------------
Стигнаха до някаква странна дупка изровена в земята. Наруто не издържа и слезна от любопитство. Сакура скочи след него, а Сай след нея. Там те се узоваха пред Човек с бяла кожа и дълга черна коса. Сай каза:
-Това е един от легендарните санини. Това е Орочимару. Бил е съученик на Лейди Цунаде.
Сакура попита учудено:
-От къде знаеш?
-Знам, защото аз съм негов брат.
Орочимару не ги забеляза, защото остави работата на друг. Изведнъж зад Сакура се появи чернооко момче с гарваново черна коса. Беше с бледа кожа и леко разголено. Той извади меча си и уви ръката си около гърлото ѝ. Сакура каза:
-Как не те усетих?!
Той опря меча до гърлото ѝ.
-Нарутооооо!-извика тя.
Наруто се обърна и чак тогава видя Сакура.
-Сакура!
Саске се усмихна подло и каза:
-Сакура Харуно а? Хмммм... ще се позабавлявам. Ха-ха.
След това изчезна в облак от пушек.
-Сакурааааааа!-извика се Наруто, но напразно.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TO BE CONTINUED...
Върнете се в началото Go down
rozovozajche
Модератор
Модератор
rozovozajche


Брой мнения : 593
Reputation : 5
Points : 6255
Registration date : 22.04.2009

~{NaRuSaKu}~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~{NaRuSaKu}~   ~{NaRuSaKu}~ Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 11:15 am

продължавай все така
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





~{NaRuSaKu}~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~{NaRuSaKu}~   ~{NaRuSaKu}~ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
~{NaRuSaKu}~
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Help! :: Друго :: .:*Интересно и забавно*:-
Идете на: